Kategória

Nové Odolnosť Kapely Jogy Fitness Odpor 8 Slovo Hrudníka Expander Lano Cvičenie Svalov Fitness Guma gumičky pre Cvičenie

Novinka

€0.41

€0.63

-34 %

Skladom

Štítky: Fit, k kapela korisť band, kapela cvičenie, rozbaliť, kapela fit, odolnosť kladka lano cvičenia, exerciser pásma, gumička bar, muži expander, nohu šport.

Popis:

Rally je druh zariadenia vhodné pre verejné fitness cvičenie.Výhodou použitia tensioner je, že biceps je svalovej s dvoma hlavami, a jeho hlavnou funkciou je flex ramena.Pri ohýbaní ramena, inej sval je tiež použitý-triceps.A len keď robí niektoré predlaktie zvyšovanie cvičenia, ako napríklad vysoké napätie kučery, alebo zadnej strane vysokého napätia, hračky, môže brachialis svaly byť plne uplatnené.Okrem toho, hlavné svalu v hornej časti predlaktia, na flexor brachii, tiež hrá úlohu v ohnutia ruku a flexor brachii môže posilniť, cez bočné rybárskeho tensioner.

100% Zbrusu nový & Vysokej kvality.

TPE materiálu, sú pohodlné, vysoko elastické a odolné.

8-tvarované hrudníka-narastajúce napätie lana môžu byť použité na trénovať svaly všetky časti tela s rôznymi polohy jogy, a aj muži môžu byť použité na výkon svalov, ktoré má širokú škálu použitia.

Huba je pribrala počas kurzu, čo zvyšuje pohodlie a poskytuje lepší zážitok.

Štyri farby, nové čierna, vitajte kúpiť.

Referenčná metóda:

1: Uchopte držadlá na oboch koncoch tensioner s vašej dvoch rúk.Samostatné vaše nohy a šírku ramien.Na tensioner je rovnobežná hrudníka a vzdialenosť od hrudníka.Ramená sú pomaly a silne natiahnuté na oboch stranách v pevnom pohybu, kým sa Úplne rozšíriť rameno, zastaviť sa na chvíľu a pomaly uvoľniť ruku na obnovenie tensioner jeho tvar.Celý proces by mal snažte sa byť blízko k hrudníku, aby sa zabránilo hrudníka privretiu.Toto cvičenie metóda môže vykonávať svaly hrudníka, biceps a ramenné svaly dobre.

2: Dajte tensioner na zadnej strane a chytiť oboch stranách tensioner s dvoma rukami.Samostatné vaše nohy.Pomaly ťahajte tensioner, kým rameno dosiahne limit, potom pomaly uvoľnite.Opakujte tento postup viackrát.Hlavne výkon latissimus dorsi, ale aj cvičenie pleca a ramena svaly.

3: Samostatné nohy, podržte dva konce tensioner v prednej časti hrudníka (za) s dvoma rukami, úsek oboch stranách hranice rameno v hornom a dolnom smer, respektíve, pomaly pustiť, opakujte cvičenie Môže uplatniť pectoral svaly (Latissimus dorsi) dobre.

4: Krok na jednom konci tensioner pod nohy, aby to napravil, a miesto druhom konci v jednej ruke s dlaň ruky smerom nahor, majte na iné miesto, stále, a natiahnite ruku smerom nahor, výkon rameno sily a zápästí silu.Alebo natiahnuť tensioner a udržiavať ho v natiahnuté štátu, miesto druhej strane pod zápästie ruky, ktorá sa ťahá tensioner, a nechať ruky, ktorá sa ťahá tensioner úsek tensioner so silou, venovať pozornosť na iné miesta nehýbe, iba ruky je na zápästie, Vytiahnuť hore a dole na výkon zápästie.

5: tie dva konce tensioner na dve nohy, a vytiahnuť dve nohy na každej strane limit.Opakované praxe v tomto smere môže vykonávať svaly na nohách.

6: Nájdite dva tensioners a opraviť jedného konca na vysoké miesto na sag prirodzene, a podržte na druhom konci s oboma rukami a umiestniť ich na oboch stranách tela.Ohnúť pás silne, a porovnať to jemne.Môžete cvičiť pás sily a svalov.

Špecifikácie:

Špecifikácie:

Názov Produktu:Jogy 8 Slovo Hrudníka Expander

Materiál:TPE

Veľkosť:15*42cm

Druh:Posilňovacie Fitness Vybavenie

Použitie:Cvičenia Jogy,Cvičenie Svalov,Telo Buliding,Komplexné cvičenie

Vlastnosti:odolné voči Šmyku nohy,Fitness, Chudnutie

Platné Scény: Fitness Vybavenie, Šport, Fitnes Tela

Farba:Modrá, Čierna, Fialová, Ružová

Fit: Ramená, Chrbát, Nohy a Boky, vhodné pre silový tréning a svalový tréning.

Package Zahrnuté:

1*8 Slovo Hrudníka Expander Lano

Aplikácia 8 Slovo Hrudníka Developer
Oddelenie Meno Unisex
Funkcia Svalové Relex Prístroje
Pôvod CN(Pôvodu)
veľkosť 15*42cm
Funkcie Šmyk odolný nohy, Fitness, Chudnutie
Materiál TPE
Podpora Dropshipping/Veľkoobchod
Názov Nové Odolnosť Kapely

Napísať recenziu

Nové Odolnosť Kapely Jogy Fitness Odpor 8 Slovo Hrudníka Expander Lano Cvičenie Svalov Fitness Guma gumičky pre Cvičenie

Nové Odolnosť Kapely Jogy Fitness Odpor 8 Slovo Hrudníka Expander Lano Cvičenie Svalov Fitness Guma gumičky pre Cvičenie

Popis: Rally je druh zariadenia vhodné pre verejné fitness cvičenie.Výhodou použitia tensioner je, že biceps je svalovej s dvoma hlavami, a jeho hlavnou funkciou je flex ramena.Pri ohýbaní ramena, inej sval je tiež použitý-triceps.A len keď robí niektoré predlaktie zvyšovanie cvičenia, ako napríklad vysoké napätie kučery, alebo zadnej strane vysokého napätia, hračky,

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!