Kategória

Bezdrôtový Video Zvonček Wifi Smart Zvonček HD 1080P Kamerou na Nočné Videnie APP Dohľadu Bezpečnosti Domáce Video, Zvonček

Novinka

€6.41

€8.11

-20 %

Skladom

Štítky: dvere loptu fotoaparát, zmodo smart zvonček, mini wifi zvonček fotoaparát, din elektrický zvonček, prispôsobiť wifi, tunya video zvonček, fotoaparát dvere viewer, dvere oko diváka, ezviz video zvonček, vedi bezdrôtový zvonček.

O obal:

Možnosť 1:Len Zvonkohry*1

Možnosť 2:Iba Alexa Zvonček*1 ,Nie vrátane Batérií

Možnosť 3:Alexa Zvonček*1+Zvonkohry*1,Nie vrátane Batérií

Produkt Úvod:

Sharp & Rýchle Video:

sme video zvonček používa najlepšie čip na stabilitu a jasnosť obrazu a videa.Sme tiež aktualizovaný operačný systém, APLIKÁCIE, aby zabezpečila jej plynulosť a vynikajúce videnie.

Smart Home Automation:

Pripojenie zvonček, aby Asistent Google alebo Amazon Alexa a skontrolujte, kedykoľvek o to, čo sa deje mimo domova.Stačí dať jednoduché hlasové ovládanie na ovládanie vášho domova zariadenia a vychutnať si nový hlas, ktorý je bezpečné prinesie do vášho domova.

100% BEZDRÔTOVÉ PRIPOJENIE A BEZDRÔTOVÉ:

sme video zvonček môže vstavané 6800mAh 18650 nabíjateľnú batériu, nie ste strach o otravné káble.Zapojte bezdrôtový zvonkohry doma, ktorý upozorňuje návštevníkov, keď telefón nie je na vašej strane. (Funguje IBA s stabilné 2,4 GHz siete, NIE 5 ghz siete.Môžete použiť napájací na podporu zvonček práce bez batérií príliš.)

Inteligentné Ľudské Detekcie:

bezpečnosť zvonček má vstavané inovované PIR senzor, ktorý detekuje cicavce okolo 37°C/98.6°F presne a zasiela upozornenia na váš telefón včas.zvonček bude chrániť vás každý deň.

Reagovať v Reálnom Čase:

sme video zvonček má v reálnom čase obojsmerná hlasová funkcia intercom s jeho vstavaný vysoko dB mikrofón & reproduktor, ktorý podporuje povedané priamo, aby každý, kto sa blíži vaše vchodové dvere.Pridané anti-noise technológia zaručuje ostrejšie a plynulejšie kvalita zvuku

Inovovaný Čip:

sme video zvonček používa najnovšie aktualizovať Huawei Haisi najlepšie čip na stabilitu a jasnosť obrazu a videa, v kombinácii s pokročilými HDR a korekcia skreslenia, odmieta všetky vystavené obrazu, zabezpečuje nahrávaní videa vo vysokej kvalite.

Rozšírené WiFi Signálu:

inžinieri si mnoho experimentov na testovanie rôznych kamier z rôznych spoločností.Kľúčom k riešeniu slabý príjem je vyšší, silu signálu a menej siete hluku.sme bezdrôtový zvonček enhanced jej WiFi modul, ak chcete získať širší rozsah signálu WiFi, ktorý má oveľa ďalej prepravnej vzdialenosti.bezdrôtový zvonček je odpoveď dohľadu potreby.

Šifrované Cloud & Karty SD:

Smart Život APP šifruje všetky zábery do mraku, alebo lokálne úložisko.

Ďalšie Vnútorné Zvonkohry:

vnútorné zvonkohry má 52 druhy zvonenia a 4 úrovne hlasitosti nastavenie môžete vybrať.Ak návštevník stlačí zvonček, krytý zvonkohry bude svetlo, jasné zvonenie môže byť vypočutý doma, to vám pripomenie, ak váš telefón nie je na vašej strane, ktorá robí váš život pohodlnejší.

166° Širší Uhol Zobrazenie:

bezdrôtový zvonček má zabudovanú 166° širokouhlý objektív, takže môžete získať jasnejší a širšie zobrazenie vždy, keď nebudete mať obmedzený malý pohľad.Je to zachytenie nielen vaše vchodové dvere, ale príjazdovú tiež, je to spoľahlivý zachytiť celú udalosť.Objektív poskytuje ideálne zobrazenie rozsahu s svetlé živé obrazy.

24/7 Bezpečnostný Monitorovací:

video zvonček prináša 1920*1080P high definition obrázky, bez ohľadu na to, teplo, dážď, vietor, alebo lesk, vždy sa môžete nasnímať ostrejšie detaily.Hľadia, čo ste obavy, chráni 24/7.

Výborná Pre Nočné Videnie:

Vstavaný 6 high-definition nočné videnie svetla, môžete vidieť veľmi jasne na noc

Tuya App,Inteligentný Život App User-friendly & Rovno Vpred:

Stiahnuť Tuya APP'Smart Život " APP, dokončiť WiFi pripojenie do 1 minúty, nastavenie je veľmi jednoduché.ASECAM bezpečnostné produkty sú jednorazové nákupy, ktoré spájajú bezpečnosť s pohodlím.Môžete vytvárať profesionálne monitorovací systém od APLIKÁCIU, ktorá vám prinesie rôzne úžasné zážitky z ostatnými..môžete zobraziť diaľkové videá kedykoľvek a kdekoľvek.

Obojsmerná hlasová intercom

Vstavaný obojsmerné audio, eliminuje hluk a môžete uskutočňovať videohovory kedykoľvek s návštevníkov

Bezdrôtový zvonček tlačidlo

Keď ste doma, bez mobilného telefónu okolo, niekto stlačí zvonček a krytý bezdrôtový prijímač začne blikať svetlami a vydávať zvuky, aby vám pripomínali hosť prišiel.nech ste kdekoľvek.

PIR detekciu pohybu, funkcia budíka

Inteligentný PIR detektor pohybu a slučky nahrávania, pri každom pohybe sa zistí, fotoaparát bude pošli upozornenie na váš mobilný telefón, je možné sledovať kedykoľvek.nech ste kdekoľvek.

Mobilný telefón Oznámenie

Keď niekto Stlačí zvonček, prístroj sa bude posúvať informácie na telefóne APLIKÁCIU okamžite.

HD Nočné Videnie

Vstavaný 6 high-definition nočné videnie svetla, môžete vidieť veľmi jasne na noc

Prehrávanie Videa, Video Skladovanie

Vstavaný TF kartu, môže podporovať 8-64 G pamäťovú kartu môžete pozrieť video kedykoľvek, automaticky prepisovať najstaršie video, keď pamäťová karta je plná.

100% jednoduchá inštalácia

To trvá len 2 minúty na inštaláciu rýchlo

Funkcia 4 Elektronický Zvonček
Funkcie 5 Hands-free telefón
Typ Pripojenia Bezdrôtové
Alarm Áno
Itercom Áno
Funkcia Fotografie, video
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia 3 Monitorovanie mimo dvere
Certifikácia CE
Moc El. Napájanie
Položka Druh Video Zvonček
Funkcia 6 zvonček s kamerou
Funkcia 1 Elektrické ovládanie funkcia uzamknutia
displej Farba
Funkcia 2 Stlmiť krytý interkom funkcia

Napísať recenziu

Bezdrôtový Video Zvonček Wifi Smart Zvonček HD 1080P Kamerou na Nočné Videnie APP Dohľadu Bezpečnosti Domáce Video, Zvonček

Bezdrôtový Video Zvonček Wifi Smart Zvonček HD 1080P Kamerou na Nočné Videnie APP Dohľadu Bezpečnosti Domáce Video, Zvonček

O obal: Možnosť 1:Len Zvonkohry*1 Možnosť 2:Iba Alexa Zvonček*1 ,Nie vrátane Batérií Možnosť 3:Alexa Zvonček*1+Zvonkohry*1,Nie vrátane Batérií Produkt Úvod: Sharp & Rýchle Video: sme video zvonček používa najlepšie čip na stabilitu a jasnosť obrazu a videa.Sme tiež aktualizovaný operačný systém, APLIKÁCIE, aby zabezpečila

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!