Kategória

Žehlička Rastlín, Stojan, Držiak Domov Obývacia Izba Kvetináč Postaviť Zelený Kôpor Kvet Polica Rastlín Hrniec Vnútorný Kvetináč Záhradné Dekorácie

Novinka

€6.98

€10.26

-31 %

Skladom

Štítky: krytý rastlina stojí, hrniec stojan, artifici kvet, pot, rohu rastlina stojí vnútorné, rastlina stojí kovov, kovový hrniec, vinársky závod stáť, bambusové kvetina stand, závod stáť tier.

Odrážky: 1、1. Nastaviteľná šírka a voliteľné výšky.Novšie rastlín stojan, šírka môže byť upravená slobodne o 10 do 16 palcov, vhodné pre stredné a veľké hrnce asi 10-14 palcov, ako sú kaktusy, kvetov rastlín, ovocných stromov, atď.Ak chcete pestovať svoje obľúbené rastliny vo vyššej pozícii, aby sa to viac atraktívny, alebo lepšie výzdoba pre váš dom, môžete zmeniť rastlín polica.

2、2. Moderný dizajn a multi-funkčný.Štýlový a moderný dizajn, s klasickými polovici storočia štýl, veľmi vhodný pre väčšinu domov výzdobu a nábytok, môže byť efektívne umiestnená vo vašej obývacej izbe, záhrada, terasa alebo balkón rohu.Veľmi vhodný pre použitie s bielym valcové keramický kvetináč, cementu kvetináč alebo mosadze, kov kvetináč.

3、3. Odolné a robustné.Tento druh rastlín stojan s dvojitým crossbars je silnejšie a odolnejšie ako drevené rastlina stojí, a to môže niesť váhu všetky kvetináče s veľkosťou asi 10-až 14-palcov.To má 8 plastové podložky na hornej a spodnej časti jej nohy, aby sa zabránilo poškriabaniu podlahy, a ďalšie 2 nohy podložky udržať rovnováhu.

4、4. Odolnosť voči poveternostným vplyvom pre vonkajšie použitie.Kvalitné čierne farby povlaku robí rastlín stojan majú odolnosť voči poveternostným vplyvom všetko-počasie, vhodný pre vnútorné a vonkajšie priestory.Nebojte sa o police sú skorodované a životnosť je ďalej skrátiť.

5、5. Rýchla a jednoduchá montáž.Stačí vložiť konzolu do vodorovnej trubici, upraviť jeho šírka (je vhodný pre vaše kvetináč), a potom utiahnite skrutky.Môžete presunúť stáť, alebo vložiť nohy podložky, kým sú vyvážené.

Popis:

1. Nastaviteľná šírka a voliteľné výšky.Novšie rastlín stojan, šírka môže byť upravená slobodne o 10 do 16 palcov, vhodné pre stredné a veľké hrnce asi 10-14 palcov, ako sú kaktusy, kvetov rastlín, ovocných stromov, atď.Ak chcete pestovať svoje obľúbené rastliny vo vyššej pozícii, aby sa to viac atraktívny, alebo lepšie výzdoba pre váš dom, môžete zmeniť rastlín polica.

2. Moderný dizajn a multi-funkčný.Štýlový a moderný dizajn, s klasickými polovici storočia štýl, veľmi vhodný pre väčšinu domov výzdobu a nábytok, môže byť efektívne umiestnená vo vašej obývacej izbe, záhrada, terasa alebo balkón rohu.Veľmi vhodný pre použitie s bielym valcové keramický kvetináč, cementu kvetináč alebo mosadze, kov kvetináč.

3. Odolné a robustné.Tento druh rastlín stojan s dvojitým crossbars je silnejšie a odolnejšie ako drevené rastlina stojí, a to môže niesť váhu všetky kvetináče s veľkosťou asi 10-až 14-palcov.To má 8 plastové podložky na hornej a spodnej časti jej nohy, aby sa zabránilo poškriabaniu podlahy, a ďalšie 2 nohy podložky udržať rovnováhu.

4. Odolnosť voči poveternostným vplyvom pre vonkajšie použitie.Kvalitné čierne farby povlaku robí rastlín stojan majú odolnosť voči poveternostným vplyvom všetko-počasie, vhodný pre vnútorné a vonkajšie priestory.Nebojte sa o police sú skorodované a životnosť je ďalej skrátiť.

5. Rýchla a jednoduchá montáž.Stačí vložiť konzolu do vodorovnej trubici, upraviť jeho šírka (je vhodný pre vaše kvetináč), a potom utiahnite skrutky.Môžete presunúť stáť, alebo vložiť nohy podložky, kým sú vyvážené.

Funkcie:

Módne iron art, veľkorysý a praktické, čisté a krásne, dodáva moderný Európsky a Americký štýl a elegantný život farieb do vášho domova.

Špecifikácia:

Názov: Iron Rastlín Stojan

Balenie Zoznam:

1*Žehlička Rastlín Stojan

Číslo Modelu Žehlička Rastlín Stojan
Pôvod CN(Pôvodu)
Drop shipping Podpora
Materiál Kov
Súbor Typ No

Napísať recenziu

Žehlička Rastlín, Stojan, Držiak Domov Obývacia Izba Kvetináč Postaviť Zelený Kôpor Kvet Polica Rastlín Hrniec Vnútorný Kvetináč Záhradné Dekorácie

Žehlička Rastlín, Stojan, Držiak Domov Obývacia Izba Kvetináč Postaviť Zelený Kôpor Kvet Polica Rastlín Hrniec Vnútorný Kvetináč Záhradné Dekorácie

Odrážky: 1、1. Nastaviteľná šírka a voliteľné výšky.Novšie rastlín stojan, šírka môže byť upravená slobodne o 10 do 16 palcov, vhodné pre stredné a veľké hrnce asi 10-14 palcov, ako sú kaktusy, kvetov rastlín, ovocných stromov, atď.Ak chcete pestovať svoje obľúbené rastliny vo vyššej pozícii, aby sa to viac atraktívny, alebo lepšie výzdoba pre váš dom, môžete

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!