Kategória

Tuya ZigBee Smart Home Teplota A Vlhkosť, Senzor Pracuje S Alexa A Domovská Stránka Google Ovládanie Hlasom

Novinka

€2.96

€5.92

-50 %

Skladom

Štítky: smart home, ovládanie teploty, mazda alexa senzor, aqara homekit, ac termostat alexa, dvere tuya smart, inteligentné vykurovacie systémy riadenia, tuya zigbee, inteligentný život teplomer, pódium zobraziť google.

Popis:

100% Zbrusu Nový a Vysoko Kvalitné!

1.Tuya Smart ZigBee Teplota a Vlhkosť vzduchu Sensor:Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je potrebné pracovať s teplotu a vlhkosť, senzor,rovnako ako rôzne ZigBee inteligentných produktov, ktoré sa ukázali byť most a riadiace centrum pre inteligentné domy a hrá nezastupiteľnú úlohu pre všetky ZigBee produktov a realizuje celý inteligentné prepojenie vášho domu.Jednoducho pridať senzor do ZigBee hub po pridaní rozbočovač do Inteligentného Života/Tuya App.

2.Real-time vnímanie teploty a vlhkosť, zmeny a real-time report pre inteligentné telefóny s Inteligentného Života Tuya Aplikácie podporované.Zobrazenie histórie záznamu Aplikácie pre inteligentné ovládače pre váš dom, teplota a vlhkosť vzduchu.Monitor vášho domu teplotu a vlhkosť, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

3.Nové ZigBee technológia s nízkou spotrebou energie mikroprocesora pre dlhé pohotovostnom režime.Navrhnuté s nízkym napätím monitorovanie pripomienka funkcia in-App pre real-time dodávky energie pre váš senzor.Napájaný z batérií s dlhou výdržou batérie.

4.Nové pridané s teplotná kompenzácia technika s smart scény, prepojenie na váš klimatizácia a zvlhčovač vzduchu,ponúka vášho domu s najviac pohodlné teploty a vlhkosti, aby si náš inteligentný život.

5.Široko používaný v rôznych miestach a ľahko nalepiť na stenu s nálepka pre jednoduchú inštaláciu,ľahký a kompaktný.Jednoduché nastavenie a konfigurácia, aby sa váš Inteligentný Život Aplikácie pre komfortné ovládanie

Môže byť použitý s Alexa a domovská stránka Google

Špecifikácie:

Názov produktu: Teplota a vlhkosť, senzor

Typ batérie:CR2032

Teplotný rozsah detekcie:-20℃ ~ +60°C

Vlhkosť rozsah detekcie: 0%~95%RH

Zistenia teploty presnosť:±0.5℃

Vlhkosť detekcie presnosť: ±3%

Bezdrôtový protokol:ZigBee

Veľkosť produktu:37*11.6 mm

Package Zahrnuté:

Senzor*1

Používateľská príručka*1

Poznámky:

Produkt je možné zobraziť iba stupňov Celzia a nemôže byť prepnutý na stupne Fahrenheita!

Tento výrobok musí byť používaný s zigbee3.0 brány!

Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia Žiadne

Napísať recenziu

Tuya ZigBee Smart Home Teplota A Vlhkosť, Senzor Pracuje S Alexa A Domovská Stránka Google Ovládanie Hlasom

Tuya ZigBee Smart Home Teplota A Vlhkosť, Senzor Pracuje S Alexa A Domovská Stránka Google Ovládanie Hlasom

Popis: 100% Zbrusu Nový a Vysoko Kvalitné! 1.Tuya Smart ZigBee Teplota a Vlhkosť vzduchu Sensor:Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je potrebné pracovať s teplotu a vlhkosť, senzor,rovnako ako rôzne ZigBee inteligentných produktov, ktoré sa ukázali byť most a riadiace centrum pre inteligentné domy a hrá nezastupiteľnú úlohu pre všetky ZigBee produktov a realizuje

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!