Kategória

Zemismart Tuya WiFi Smart Sunrise Lampa so 6 Farbami 5 Znie Wake-Up Light LED Digitálne Dotykové Budík Spánok Rádio Alexa

Novinka

€25.46

€48.97

-48 %

Skladom

Štítky: rádio master tx16s vysielač, smart home, alexa echo stojan, alarm funkcia wake, budík lampa, tx16s rádio master tx 16, rádio master tx18, broadlink led pásy, budík led, alex ani.

Zemismart Tuya WiFi Smart Sunrise Lampa so 6 Farbami 5 Znie Wake-Up Light LED Digitálne Dotykové Budík Spánok Rádio Alexa

Špecifikácie:

- Názov položky:Smart Wake-Up Light Budík

- Displej: LED zobrazenie Času

- Hmotnosť: 240g

- Veľkosť: 175*61*115mm

- Alarmy: Dual Alarmy

- Budík:5 Prírodných zvukov

- Sunrise Simulácia:30 minút

- FM Rádio:87.5-108MHz

- Výkon: 5W

- Farbu svetla:6 farieb

- Typ batérie:2*AAA batérie(nie sú súčasťou)

- USB Výstup:5V 2A

Hlavné Funkcie:

- Led Zobrazenie Času

- Ťuknite na Spánok Funtion

- Duálny Alarm Hodiny

- Východom a západom Slnka Simulácia

- Šesť Farba Svetlá

- Päť Prírodných Zvukov

- FM Rádio: 87.5-108mHZ

- Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie

- Hands-free Ovládanie Hlasom

Popis:

- 12/24 hodinový formát času: LED čas môže byť zobrazený v 12H/24H formáte.Môžete meniť podľa vašich požiadaviek.

- Sunrise Simulácia: Nastavenie svetla s jas 0-30 úrovniach ísť na pomaly od 10 do 60 minút pred budík zvoní.

- Simulácia západu slnka: svetlo, jas bude pomaly zase z prednastavených úroveň jasu do tmy podľa jasu prostredia.

- Wake up s Východom: Simulácia ranné slnko, v 30 min farba svetla sa postupne tranzitu z šedo-biela pred východom slnka na žltú na východ, potom nasledujúce alarm s hudbou.

- Zaspať s západ Slnka: Spánku v západe slnka prostredia v noci, je klinika otestovaný, aby vám lepšie spať.Svetlo bude postupne stmaviť s spanie hudby v 15/30/60 min.

- Prirodzený zvuk budíka: Existuje 5 prírodných zvukov, ako je alarm možnosti pre vás vybral.Zvuk sa bude postupne vyjde na "sunrise", a nech sa prebudíte sa pohodlne.

- Rádio môžete uložiť až 40 staníc z 87,5-108mHZ.Môžete nastaviť svoje obľúbené rozhlasové stanice, alebo 5 vstavaných zvukov ako spací zvuk.

- 6 Farieb Atmosféru Svetlá Voliteľné: Ľahko nastaviť a vybrať farbu, aby vyhovoval pre rôzne potreby.Môžete tiež upraviť úroveň jasu od 0-30.

- Nastavenie Dual budíky samostatne: umožňuje nastaviť dva budíky.môžete nastaviť jednu na deň v týždni a jeden víkend, alebo jeden pre vás a jedno pre vášho partnera.

- Ťuknite na Spánok: Stačí ťuknúť na spánok tlačidlo na hornej získať dodatočný čas spánku.Poznámka: spánok môže oneskorenie pre neobmedzený počet krát.

- Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie: Všetky funkcie wake-up light môžu byť konfigurované na Tuya/Smartlife App inteligentne,v ktorom premeniť váš wake-up light inteligentné jedno,ako dlho, ako môžete pridať zariadenie do svojho inteligentného života app účet úspešne.

- Hands-free Hlasové Ovládanie: inteligentný wake-up light je kompatibilný s Amazon Alexa, domovská stránka Google asistent, ktorý umožňuje pracovať s hlasové povely, no kábel potrebné, len vyžaduje 2,4 GHz WiFi pracovať s oveľa viac pohodlia a zábavy.

- Nabíjania cez USB port: má 5V/1A USB nabíjací port pre vás na nabíjanie telefónu alebo iné vymyslieť v noci z tohto wake up svetla.

- Nastaviteľné zobrazenie času: zobrazenie času Na displeji má 3 úrovne jasu pre vás vybral.Silné, stredné, alebo žiadny.

Môže Vás Zaujímať

Alarmy dual alarmy
Pôvod CN(Pôvodu)
displej LED digitálny displej
Hmotnosť 240g
Farbu svetla 6 farieb
Funkcia 2 Wake-Up Light Budík
Funkcia 6 FM Rádio
Farba Svetla Jas 30 úrovne
Budík Zvoní 5 a FM Rádio
veľkosť 175*61*115mm
Certifikácia CE
Názov Značky zemismart
názov položky Smart Východom Slnka Budík
Sunrise Simulácia 30 minút
Funkcia 3 Alexa domovská stránka Google ovládanie Hlasom
Funkcia 4 Tuya Inteligentný Život app Control
Výstup 5V 2A
Funkcia 1 digitálny budík

Napísať recenziu

Zemismart Tuya WiFi Smart Sunrise Lampa so 6 Farbami 5 Znie Wake-Up Light LED Digitálne Dotykové Budík Spánok Rádio Alexa

Zemismart Tuya WiFi Smart Sunrise Lampa so 6 Farbami 5 Znie Wake-Up Light LED Digitálne Dotykové Budík Spánok Rádio Alexa

Zemismart Tuya WiFi Smart Sunrise Lampa so 6 Farbami 5 Znie Wake-Up Light LED Digitálne Dotykové Budík Spánok Rádio Alexa Špecifikácie: - Názov položky:Smart Wake-Up Light Budík - Displej: LED zobrazenie Času - Hmotnosť: 240g - Veľkosť: 175*61*115mm - Alarmy: Dual Alarmy - Budík:5 Prírodných zvukov - Sunrise Simulácia:30

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!